| luce20022 a întrebat:

Ce carte asemanatoare,, Jurnalului unui vampir" stiti? funda happy

1 răspuns:
| miraabela a răspuns:

Academia vampirilor de Richelle Mead, Vampirii sudului de Charlaine Harris, Fortele raului absolut de Kelley Armstrong, Cercul secret de L.J. Smith, Casa noptii de P.C Cast si Kristin Cast si mai sunt multe dar m.am cocotat destul in biblioteca ca sa ti le zic pe astea laughing Cartile acestea au fost distribuite cu revista Bravo si Bravo Girl deci daca vrei sa le cumperi s-ar putea sa le gasesti la 8-9 lei in editie de buzunar. Aa, si Nu plange sub clar de luna de Heather Davis, e cu un varcolac dragut big grin