| alinaacuarela a întrebat:

Ce carti care le-ati citit gen the hunger games si divergent stiti?

2 răspunsuri:
| 3amthinking a răspuns:

Creaturi frumoase- toate patru cartile- de Kami Garcia si Margareth Stohl. Sunt prea faine cartile! Sunt mai mult fantasy decat SF dar sunt sigura ca o sa iti placa. Sau daca nu ai citit colectia Harry Potter, si pe aceea o recomand.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Seria "Delirium" de Lauren Oliver
Este o carte despre o lume distopica in care dragostea este privita ca o boala ( amor deliria nervosa)
"Eve"
"Spulberă-mă" de Tahereh Marfi