| NeymarJr11 a întrebat:

Ce credeti ca pica maine la Romana, Subiectul al 3-lea?

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Cum se babardeste Messi cu Neymar!

| Muwz a răspuns:

Elevii laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce o sa pice?
O sa-ti pice fața, ca n-ai invatat si te-a durut in fund de viitorul tau.
De unde vrei sa stim noi? O sa pice unul din subiectele alea pe care nu le-ai citit.
Tu pui intrebare despre cum se face un eseu cu doua zile inainte de examen si te astepti sa treci?
Ce ai pazit din clasa a VIII-a pana intr-a XII-a? 5 ani dude, si tu acum te-ai hotarat sa ceri ajutorul?
Succes oricum...

| asperger3 a răspuns:

O sa pice cu perle ca in fiecare anhappy =)
Lasand gluma la o parte as presupune ca pica o poezie ceva. Nu ar fi exclus basm, sau alt ceva dar am un feeling ca ar pica poezia.