| RagnarokR a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta poveste de pe Wattpad?

"In povestea noastra, tanara K se vede intr-o situatie ciudata : observa ca un strain vrea sa intre cu orice pret in viata ei, brusc, cu un trecut necunoscut ei si care nu accepta refuzul. Alegerea lui ii va ruina viata? Face el oare alegerea potrivita? Cat de departe va merge?

Povestea pe care urmeaza sa o cititi se refera la doua destine, care se intersecteaza doar din apriga dorinta a uneia dintre ele - un barbat misterios si dubios.

Stim ca 'Stalkerul' e un "urmaritor obsedat".

Verbul asociat - "stalking" - inseamna atentia nedorita si obsesiva a unei persoane.

Comportamentele legate de acest termen implica hartuirea si intimidarea si de asemenea, include urmarirea victimei si monitorizarea acesteia. "

Mersi.

link : https://www.wattpad.com/story/38142019-stalker-obsesia

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Intreresant, dar păcat că e doar un articol și povestește pe scurt. Cartea în sine pare interesantă.