| AvalohAlyn a întrebat:

Ce subiect te pasionează sa citesti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc unde? Pe net, in carti, reviste, ziare, unde?

| Mayar a răspuns:

Tot ce tine de Dostoievski. El analizeaza si studiaza firea umana, in acelasi timp mentionand faptul ca unui om trebuie sa ii pese de ceilalti, de omenire, de animale, sa aiba suflet.
Si toate aceste lucruri sunt incadrate in romane ce si descriu o anumita poveste.
Este autorul meu preferat pentru ca il inteleg, deseori isi descrie starile, stari prin care si eu am trecut.

Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crime, respectiv criminali și psihologia criminalistică.

| Raven a răspuns:

Orice subiect mi se pare interesant, atâta timp cât este înglobat într-o poveste frumoasă și bine scrisă.