| Pozitivcic a întrebat:

Ce tipuri de carti cunosti(la care dintre ele apelezi mai mult)?

5 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Colţ alb
O iei din librarii.

| AdycuThebest a răspuns:

Viata condusa de scopuri.
sa o cauti si sa o citesti.winking

| LadyLilith a răspuns:

The Secret

| Kaℓi a răspuns:

Ti-ai facut cont doar ca sa pui intrebarea asta? happy
"Ce tipuri de carti cunosti"... suna ca naiba happy
Pai sunt carti de multe tipuri. De citit, de joc, de credit. Carti de vizita, carti postale.
Carti de citit, presupun. Carti de literatura beletristica, de literatura de specialitate, carti de telefon, carti de scoala, carti de bucate, dictionare, carti de colorat.
Alea cu literatura, iar sunt de multe tipuri. Carti in proza, carti de poezii. Carti vechi, carti noi, carti grele, carti usurele pentru navetisti, carti de dragoste, carti de razboi, carti SF, carti pentru copii. Istorice, biografii, de fictiune, de calatorie, de reportaj. Etc.
"La care dintre ele apelezi mai mult?"
Adica, la ce tip de carti apelez mai mult, pentru a le citi? happy
Carte de literatura, proza. Ocazional, mai ales la nevoie, carti de specialitate, si din cand in cand rasfoiesc cate un volum de versuri.

| Ceva123 a răspuns:

Psihologie Practica editura TREI si cartile motivationale ( ex: Viata ca o teapa si Iubirea ca o teapa)