| Voiculeasa_Nicoleta_1985 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine cu o poezie despre Ionel din opera Vizita... de I.L.Caragiale?
As vrea sa fie plina de haz, si sa fie de max 5 strofe.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La vârsta ta e rusine sa nu stii tu sa faci asa ceva o poezie, si mai scrii si ca an de nastere 1985. In al doilea rînd, TPU nu e site de facut teme, cind o sa intelege ti asta? Voi ăstia care mereu ave ti intrebari legate de scoală, lectii, astea voi singuri/singure trebuie sa le face ti nu altii pe TPU. Pune mina si citeste l pe nenea caragiiale pina intelegi ce vrea sa zică ionel cu vizita, sau poate te vizitează ionel si o face ti impreună, poezia o pune ti de o poveste.