| sakura021 a întrebat:

Cum e seria secundara din Academia Vampirilor (detalii, va rog)?

Răspuns Câştigător
| Diana_7451 a răspuns:

Salut!
Seria se numeste Bloodlines. Este ca un fel de continuare a academiei vampirilor, doar ca o are in prim-plan pe Sydney, alchimistul(prietena lui Rose). Aceasta devine eroina principala si ii arata viata ei si tot prin ce trece. E destul de interesanta, mai ales ca apare si Adrian Ivashkov. Nu-ti spun mai multe pentru ca nu vreau sa iti pierzi interesul. happy