| thunder11 a întrebat:

Cum pot sa imi cumpar carti in limba romana daca locuiesc in Uk?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cauti si iei de pe asta.

www.bookdepository.com/

| RaduRobertRO a răspuns:

Online sunt zeci de librarii care vand. Atat carti fizce cat si eBook, PDF, etc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt magazine și edituri online. Comanzi, indici adresa și cumperi. Sunt și pe Amazon cărți în română.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poți comanda de pe Amazon, cred că vin și destul de repede.

| Violleta2022 a răspuns:

Gasesti pe site-urile romanesti si le cumperi online, le trimiti la adresa unui bunic sau ruda din Romania si ei ti le trimit in UK cu posta, fiindca multe din editurile din tara nu trimit nimic in strainatate.

| ReddY25 a răspuns:

Online bro