| Gaming05 a întrebat:

Cum sa fac daca pornesc pc-ul si imi apare logo sub scrie "Starting Windows" Am Windows 7. Help plz. crying((...

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Cand aprinzi pc-ul apasa repede F8 si selecteaza Safe Mode. Apoi dezinstaleaza programele nenecesare, curata din memorie, o defragramentare etc.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

La pornirea apasa tasta F8> REPAIR YOUR COMPUTER> STARTUP REPAIR! Daca nu merge incearca la COMPUTER>LOCAL DISK>apasa mouse tasta dreapta>Proprietes>Tools>Error Cheking!

| Gaming05 explică:

O sa incerc daca merge iti dau funda ok?!