| AvalohAlyn a întrebat:

De ce e atat de scumpa (99lei)cartea psihoterapeutului Ursula Sandner:"Puterea ta interioara"? E chiar atat de valoroasa? A citit-o cineva?

2 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Simplu,deoarece unii sunt dispusi sa plateasca atat. Daca vrei ceva de auto-dezvoltare cauta autori straini recunoscuti pe scena internationala happy

| Balanica12 a răspuns:

E o carte bună! Sigur costă atât pentru că merită, dar mai caută pentru că o poți găsi și la un preț mai mic -30 maxim.