| coolgirl_5402 a întrebat:

Exista 4 carti twilight ...Eu stiam k doar 3 : amurg, luna noua, eclipsa

36 răspunsuri:
| BAIATUL110 a răspuns:

A 5`a carte e midnight sun si povestea relatata la persoana I de Edward... abia astept sa vad cum va povesti Edward TOTUL! big grin

| Simona_8441 a răspuns:

Ultima este zori de zi (care a aparut si la noi)

| Lacramioara_6794 a răspuns:

Exista 4 carti ultima fiind zori de zi. Din cate am inteles Stephenie Meyer inca lucreaza la cea de-a 5 carte. Au aparut cele 4 carti la noi.

| 888 a răspuns:

Mai exista una. ultima carte twilight:zori de zi

| twilight2011 a răspuns:

Sunt 5 carti : twilight, new moon, eclipse, breaking dawn si midnight sun. Midnight sun nu a aparut decat online cu 12 capitole

| konsta a răspuns:

Are cineva sa imidea si mie cartile in romana si format electronic?
sammy_morthychia@yahoo.com este adresa mea de mail
mersibatting eyelashes