| TeoReo a întrebat:

Hey! Am primit de la un prieten cartea " Jurnalul unui adolescent timid" si nu am inceput sa o citesc. Daca ati citit cartea cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| R3dEyE a răspuns:

Mie mi-a placut. A fost o lectura usoara si relaxanta. Am terminat-o in doua zile. Merita citita.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Iti poti face singur/a o parere daca citesti o scuta recenzie a cartii:http://goodread.ro/......n-chbosky/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fainăăăă.

| Omori a răspuns:

E ok.Nu pot sa spun ca e genul de carte care sa lase o amprenta puternica.Nu sunt mari diferente intre carte si film, asa ca nici macar nu mai simt ca am citit-o.