| BecSpart a întrebat:

Hey. Am și eu nevoie de o carte care sa se găsească în librării. Duminica e ziua unei prietene și vreau sa îi iau o carte. Dacă se poate ceva siropos. Orice în afara de astea Drako (3 vol.), Ciocniri cu scântei (2 vol.), Hazard (2 vol.), Alekzandre (2 vol.), Malakai (2 vol.), Vorbește cu mine, Jurnalul unui Adam (3 vol.), A doua șansă, Legămîntul dragostei, Călărețul de aramă &Tatiana și Alexander (astea două cărți fiind o serie, trebuie să o citesc si pe a treia care încă nu a apărut), Ugly love- despre fața urâtă a iubirii, Într-o singură noapte, Procesul Ceaușescu, Îndrumarea vieții, Robinson Crusoe, Romeo și Julieta și Hamlet, cred că le-am zis pe toate...
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ștefaniq a răspuns:

Cincizeci de umbre descătușate-E. L. James
Deșcătușarea-Sylvia-Day
Întâlnire periculoasa-Meredith Wild
Pe strada Londra-Samantha Young
Izbavirea lui gabriel-Sylvain Reynard
Expertul seducator-Christina Lauren
Pervertirea-S. L. Jennings
Jasinda Wilder-Mă pierd în tine
Te doresc-Jennifer l armentrout
Focul mocnit din paradis-Sandra Brown

2 răspunsuri:
| Ștefaniq a răspuns:

Fluturi-Irina Binder

| NarcisIfrim a răspuns:

Iti recomand si ceva despre viata, daca poti sa sa i gasesti
Sfarsitul inseamna un nou inceput/Adrian Niculescu