| Ionela576342 a întrebat:

Hey, as vrea sa citesc cartea Midnight sun de Stephenie Meyer, stie cineva unde as putea sa o gasesc pe toata in romana?

1 răspuns:
| iulya2299 a răspuns:

Și eu am căutat-o foarte mult, dar mi s-a zis mereu că nu există decât în format pdf, în engleză și că nu este completă. Din câte am înțeles eu autoarea o are încă în lucru...
Deci ca să îți răspund la întrebare, nu cred că o să o găsești pe toată în română prea curând. Dar succes cu căutările.