| Ionutza2012 a întrebat:

Vreau neaparat sa citesc cartea "Sa nu ma parasesti" de Kazuro Ishiguro in pdf, dar nu o gasesc. Puteti, va rog, sa imi dati un link? Daca nu gasiti in romana, e ok si in engleza. Dau funda, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Areku a răspuns:

Nu ma lasa sa copiez linkul, dar pe google tastezi; "Never let me go Kazuo Ishiguro PDF free" si primul link care iti apare. Daca nu, este de pe pagina kkoworld. In Romana nu am gasit, din pacate aici in Romania putini impart informatia jaja, bafta! ^^