| VoiceWithin a întrebat:

Hey. vreau sa scriu o carte, cel mai greu pas pentru mine este titlul laughing. vreau sa fie unul perfect.
Vreau sa pun pe hartie experientele mele legate de dragoste, de faptul ca sunt lesbiana, cum am aflat, cum m-am simtit. si primul gand legat de titlu a fost " Legaturi bolnavicioase" doar ca este si filmul acela. cateva sugestii, va rog? Ma bazez tare mult pe psihologie daca ajuta la cevabig grin

3 răspunsuri:
| immortalfaith a răspuns:

Vocea interioara :p

| LovelyA17 a răspuns:

*Viața mea într-un haos ordonat* sau *Haos-ul ordonat al vieții*. laughing
M-ar interesa să citesc o astfel de carte big grin Să înțeleg cum se simt cei care au o orientație diferită. big grin Baftă!

| Aimee33 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, tu esti singura care ar putea descoperi titlul perfect, el trebuie sa contina o farama din sensibilitatea ta. Daca l-as scrie aici, nu ar mai fi unic, el trebuie sa fie unic pentru tine. happy