| botorogaaura a întrebat:

Imi puteti recumanda carti cum ar fi : Maini inzestrate de Ben Carson adica carti in care sunt povestite evolutiile medicilor?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Shooterman a răspuns:

Iti recomand o carte, de fapt e o dilogie. Nu este vorba despre evolutia profesionala a unui medic ci mai mult despre viata lui. Autorul este Tadeusz Dolega-Mostowicz si prima carte se numeste Vraciul (sau Znachor) si a doua Profesorul Wilczur. eu le-am citit si pe urma cand am aflat am vazut si ecranizarea. Nu o sa te dezlipesti de ele pana nu le termini.