| wolder a întrebat:

Merita citita cartea :
DIVERGENT, Vol. 1?
am vazut filmul si mi-a placut enorm!

4 răspunsuri:
| paul9923 a răspuns:

Pai daca ai vazut filmul si ti-a placut la nebunie, de ce sa nu o citesti?

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Eu zic sa incerci. Ce pierzi? happy Dac ti-a placut filmul, presupun ca te va incanta si cartea.

| sisi6535 a răspuns:

Daca ti-a placut enorm filmul, de ce nu ti-ar placea cartea? Normal ca merita citita.

| MadaMadalici a răspuns:

Nu prea mai are rost sa citesti primul volum, ca stii ce se intampla in mare. Poti sa te apuci de urmatoarele volume care sunt superbe, chiar merita citite.