| Nadejdapopovici456 a întrebat:

Salut ...Am de facut la limba si limba romina un video.In limba ta ti e dor de mama..Am material dar din pacate nu stiu prin ce programa sa fac video mai usor cu poze, muzica diferite efecte, si scris pe poza ajutati-ma va rog.Am nevoie urgent... fundita

7 răspunsuri:
| Kidd4Kiddutza a răspuns:

Video Pad Video Editor. Asta este cel mai bun. Eu am facut un film cu toate pozele mele cu efecte si scris si a iesit super! Fundita?

| minda23 a răspuns:

Poti folosi Power Point, Pro Show Gold, Patatoes, Photo Filtre(pentru. colaje)

| Niiiicu a răspuns:

Avs video editor

| irinutza64 a răspuns:

Salut,cred ca esti din MD, am avut acceiasi sarcina, este pe youtube video in limba ta ti-e dor de mama de vieru, dar daca vrei sa-l faci tu te va ajuta programa Movie Maker 5.61. succces!

| CaTaLyn18 a răspuns:

Pai ai putea folosi Windows Movie Maker. Daca ai windows 7 pe laptop il cauti la cautare ca "movie maker"... E foarte usor de folosit iti face 1080p. Funda?

| El3m3ntul a răspuns:

Daca e vorba de video poti folosii windows movie maker orice windows vine cu el deci nu e nevoie sa-l descarci si alta alternativa ar fi sa faci cu power point de la Microsoft acela trebuie descarcat.

| MissPanda a răspuns:

In Windows Movie Maker.Mai intai cauta-l in calculator si vezi daca-l ai, daca nu descarca-l si instaleaza-l. Sper ca te-am ajutat.