| Elena2375 a întrebat:

Salut, cand apare "Eroul pierdut 2" de Rick Riordan?

5 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Nu cred ca a fost anuntata data, nu gasesc nimic pe Google.

| Veronica_Vero_1998 a răspuns:

Al doilea volum se numește Fiul lui Neptun, nu știu când se va lansa pentru ca am cautat și nu este nici o data deci nu este stabilit încă

| Buzoianu_Mario_2001 a răspuns:

Nu stiu ca si eu chiar azi am terminat cartea si mi-a placut foarte mult dar celelalte 4 carti sunt in engleza deocamdata. Mi s.ar parea mai normal sa le publice pe toate deodata nu sa te lasa sa o astepti atat pe celelalte. Macar stim sigur daca vor fi traduse daca are cineva vreo informatie sa raspunda va roog

| Adrian_Durnea_1990 a răspuns:

A aparut deja, dar nu este tradusa