| BeeaBeatrice51 a întrebat:

Cine imi poate da cateva informatii despre Kami Garcia si Margaret Stohl in romana? Mentionez ca am nevoie de ele urgent.
Dau si funda. big grin

1 răspuns:
| Mymiii a răspuns:

Kami Garcia este un scriitor american care a crescut in Washington, D.C, dar care traieste in prezent, in L.A. A scris impreuna cu Margaret -"Stohl Caster Chronicles". K.G. este un profesor si are o fiica si un fiu. Margaret Stohl traieste in California( aici s-a si nascut), si ea este profesor.