| AdrianIlieVlad a întrebat:

Salut,
Stie cineva de unde pot cumpara cele mai noi carti in materie de SF si romane de dragoste la cel mai mic pret existent pe internet si sa fie cu transport gratuit?
Multumesc!
Dau funda happy

4 răspunsuri:
| Monika12 a răspuns:

Http://www.libris.ro/carti?ord=7&nav=0&pgn=100&pg=3 Aici poti gasi tot ce vrei cu transport gratuit si pret convenabil.

| adinastan2 a răspuns:

Da, librisul e cea mai tare librarie online, au transport gratuit la orice carte oriunde in Romania. Urmareste acest link > http://j.mp/CartiSF

| AvalohAlyn a răspuns:

Www.libris.ro
Au transport GRATUIT la orice comanda indiferent de valoarea ei
Eu de acolo cumpar carti.
Recomand cu incredere
Lectura placuta sa ai!