| Alex14alexutza a întrebat:

cand va apărea volumul 6 din Instrumente Mortale? Va fii ultimul volum?

Răspuns Câştigător
| melkittenqueen a răspuns:

O sa se traduca ori anul asta prin decembrie cum a fost anul trecut cu volumul 5, ori la anul pana in vara. Da, este ultimul volum. Intre timp iti recomand sa citesti primele volume din Dispozitive infernale. Sunt scrise de aceeasi autoare, si este vorba tot despre vanatorii de umbre, insa de aceasta data din Londra. O sa apara personaje gen Magnus Bane, Lady Belcourt etc. Acusi, o sa apara si serial dupa seria Instrumente mortale.