| MimiAmy a întrebat:

Salut, TPU. Eu de obicei citesc carti SF, fantasy, de dragoste, etc. Am citit atat de multe carti incat le-am pierdut numarul. Imi puteti da niste titluri de carti pe care le stiti sau care v-au placut? Thanks

Răspuns Câştigător
| ElizaYOLO a răspuns:

Cred ca prima serie fantasy pe care am incercat-o si care m-a fascinat, acum mult timp, este Harry Potter, deci merita sa o pun prima.
De altfel, "Jocurile Foamei" "Divergent" "Instrumente mortale" "Instrumente Infernale" "Fascinatie"(foarte originala, cu certitudine) "Tabara" "Miss Peregrine" Sub aceeasi stea" "Cautand-o e Alaska", tot ce inseamna Marc Levy si "Vampirii din Morganville" m-au captivat destul de tare. Parte proasta la cartile de genul asta, din punctul meu de vedere, e ca multe nu sunt bine scrise si deloc elaborate, dar povestea completeaza intr-un fel acest gol.
Mai am ceva titluri, dar sunt atat de multe ca nu imi vin toate pe moment.

2 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Vrei si sa-ti spun putin din fiecare sau doar sa-ti spun numele cartilor?

| MimiAmy explică:

Spune-mi numele cartilor