| Bogin_Crinuta_1994 a întrebat:

M-am apucat si eu de scris o carte. Se numeste "Un vis impletit cu realitatea". Am scris doar 3 capitole scurte pana acum. Am scris despre o fata Amanda care doreste sa ajunga in modeling,insa parintii ei nu prea au bani,mama ei ii spune sa renunte la acest vis si sa accepte realitatea, prietenele ei de la scoala fiind "de bani gata" rup prietenia vazand ca nu are dreptul nici macar de a iesi la o prezentare de moda din oras (Londra). Apoi ea vazand ca nu mai are prieteni intra in depresie, merge in club,se intalneste cu unu' pe nume Nate, se cunosc,ea iasa apoi cu el a doua zi in parc, ii spune mai multe despre ea. Cam atat, pe scurt.Ideea e ca vreau sa scriu mai multe capitole si nu stiu ce. Astept idei si pareri.
P.S: Mersi pentru rabdare! :*

1 răspuns:
| Mateiu a răspuns:

Asteapta, ca asteptarea nu costa nimic. In timp ce astepti poate-ti vine si ideea sa mai studiezi limba literara si ortografia.