| VladFurouncul a întrebat:

Nu imi pot face cont pe site-ul poezii.biz, pur si simplu nu pot folosi site-ul, desi vreau sa postez acolo niste poezii de-ale mele. Spuneti-mi va rog cum pot rezolva problema, imi afiseaza permanent "Pseudonim sau parola" incorecte desi stiu ca sunt foarte corecte, chiar dupa ce mi-am activat contul! Mi-am facut chiar doua conturi, crezand ca am gresit eu la primul, dar tot asa se intampla. Va rog spuneti-mi ce se intampla si daca mai are rost sa incerc sau sa gasesc alt site? Voi ce site-uri recomandati? Care este cel mai bun, cel mai foosit si cu trafic cel mai mare?

2 răspunsuri:
| CuddlyNightmare a răspuns:

Am incercat si eu sa vad daca merge si chiar functioneaza. Incearca sa stergi cache, intra de pe alt browser, incearca sa schimbi parola. Daca nu merge nici asa, nu mai are rost.

| michaelaz a răspuns:

Eu zic sa incerci
http://www.poeziile.com/
sunt foarte multi membri inscrisi si poti posta poeziile gratis pe un site celebru.

Din cate stiu se vad rapid pe net