| maestruk a întrebat:

Unde as putea citi pe internet instrumente mortale?
Vol.1 l-am citit pe net dar! Dar celelalte volume nu le gasesc!
Funda celui ma ajuta!

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Cauta si tu pe google instrumente mortale 1 pdf download apoi 2, 3 si cate sunt

| Dreamer2306 a răspuns:

Cauta pe facebook grupul "din ce carte e asta?" (Adauga-te in grup si asteapta sa iti dea cineva accept) apoi cauta la pinned post ai mai multe carti in ordine alfabetica dupa numele de familie al autorului. Gasesti si "Instrumente mortale" si multe alte cartiwinking
Succes happy