| Albertuzu04 a întrebat:

Vreau si eu o scrisoare pentru un coleg de banca de cam jumatate de pagina A4.Va rog ajutati-ma maine ne verifica si nu stiu ce sa scriu.

1 răspuns:
| AntiUrs a răspuns:

Dragul meu coleg,
Aș vrea sa te felicit cu ocazia sărbătorilor de Paști. Vreau să îți urez multă sănătate, fericire, bucurie, fie ca în clipele grele cei dragi să își fie alături! Te invit să mă vizitezi acasă, în a treia zi de Paști. Eu si familia mea vom fi fericiți să te primim în ospeție.Vino cu parintii tăi, la ora 14:00. Aștept să îmi scrii dacă vei veni.
Cu drag, colegul
tău.