| Sn4k3 a întrebat:

Spuneti-mi niste carti de genul horror - aventura, aventura, actiune. Exemple : Ruinele, The Maze Runner, The Dark Fields.

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Dacă vrei horror de calitate, citeşte Stephen King.

2 răspunsuri:
| prettylittleliars12345678910111213141516171819 a răspuns:

Incearca seria Divergent

| Cameliapantiru a răspuns:

Mie din genul horror, "Dracula" mi se pare o carte extraordinara.
Am citit-o cu multa placere, prezinta o poveste interesanta, un personaj-vampir fascinant, are si putin romantism, si multa aventura si actiune si putina istorie si decsrieri fascinante de natura.
Recomand calduros pasionatilor de horror, e un ''must'' read, un clasic al genului!
Lectura placuta!