| DianaDydy22 a întrebat:

STIE cineva cate carti sunt in seria Instrumente mortale, ordinea lor? NU STITi daca le gasesc sa le citesc online sau sa le descarc? LInk va rog. Fundaa

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Oraşul Oaselor, Oraşul de Cenuşă, Oraşul de Sticlă, şi Oraşul Îngerilor Căzuţi. Acestea sunt cele 4 volume. De gasit online nu le gasesti. Iar toate cele 4 volume costa in jur de 200 de lei.

| ema15 a răspuns:

Eu am 6 volume dar sincer nu stiu cate sunt:vol1 orasul de oaselor
Vol 2 orasul de cenusa vol 3 orasul de sticla vol 4 orasul ingerilor cazuti vol 5 orasul sufletelor pierdute si a 6-a nu stiu cum ii zice ca astept sa vina happy