| SergiuR a întrebat:

Unde mai pot gasi de cumparat/imprumutat seria de carti "Noul Excentric Club" cu protagonistul Percy Stuart? Putini poate cunoasteti seria, fiind una veche, aparuta la romani in perioada interbelica prin '35 si cu originea in Germania. Era vorba despre acest personaj care dorea sa intre in cel mai fitos club de pe vremea aia din New York si trebuia sa indeplineasca 197 de sarcini pentru a reusi. Cei care cunosc despre ce este vorba va rog mult sa ma ajutati, chiar doresc sa citesc aceste carti.

1 răspuns:
| Florin0708 a răspuns:

Eu am luat-o de la librăria George Coșbuc din București acum 1 an acum nu stiu daca mai este dar merita sa incerci