| floricicadecolt a întrebat:

Veti citi mult ca lectura scolara de vacanta, in aceasta vara? Cam ce?

3 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Sunt la vârsta la care e bine să citeşti tot ce prinzi la mână.

| Aylee a răspuns:

Nu mai sunt la scoala dar ce recomand e sa citesti tot ce prinzi la mana. Iti dezvolti gandirea.

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu citesc cartile pe care le vreau si imi plac, motivationale, de dezvoltare personala, de conspiratii etc..nu citesc lectura scolara... urasc asta...laughingAdica sa mi se impuna ce sa citesc.E aiurealaughing Ma intelegi