| Alexandru_Stanciu_1991 a întrebat:

As vrea sa aflu de ce vizualizarile numai cresc si se blocheaza la 300 de view pe YouTube?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta ar trebui sa-ti spun clar ca nu esti popular inca si nu postarile tale nu sunt prea bune, daca nu atrag mai multi abonati sa le vizualizeze.
Poate trebuie sa schimbi stilul de filmat, vorbit, ori categoria/domeniul filmarilor, ca sa-ti creasca interesul vizitatorilor.

| ggrebelean a răspuns:

Inseamna ca nu se uita lumeaa si eu Vlad rugina. Cauta

| Ora de net a răspuns:

Buna, Alexandru,

Exista posibilitatea ca acel clip sa nu fie vizualizat sau sa fie o eroare a Youtube - in acest caz poti raporta problema aici https://support.google.com/......er/4347644