| Silviaaa14 a întrebat:

Am o intrebare legata de streamago. Acum cateva minute, prietena mea a intrat pe aceasta aplicatie si a fost live pe facebook, eu nu am stream, dar am intrat sa o vad si i-am dat si un comm, apoi imi aparea sub comm urmatoarea informatie: somebody is watching you. Este posibil sa ma fi vazut cineva, in cazul in care nu am stream si nu eram live? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca te poate vedea, odata ce a aparut mesajul ca esti privit!

| stellab a răspuns:

Ciao Silviaaa14,

Nu, nu te-a vazut nimeni... happy

| Ora de net a răspuns:

Buna Silvia,

Nu trebuie sa iti faci griji. Daca nu ai accesat chiar tu optiunea de Live nu te-a vazut nimeni happy

| Nycoleta_Mireluța_1998 a răspuns:

Bună! Am și eu o întrebare! Ce înseamnă autorizare expirată pe Streamago?