| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca cei de pe snapchat iti pot vedea pozele din telefon? Am auzit de la cineva si nu stiu daca este adevarat sau nu. Cei care aveti snapchat va rog sa mi spuneti.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita, nu iti vad pozele din telefon ^^. Ei pot vedea doar ce postezi tu in "povestea ta" si ce le trimiti tu lor. Sper ca am fost de ajutorhappy bafta!

| GdX a răspuns:

Depinde ce cerinte au cand iti instalezi aplicatia. De exemplu Facebook asculta telefoanele tuturor, a si recunoscut, la fel google asculta. Nu m-as mira sa stie si ce poze ai in telefon, totul este posibil.

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Sincer, urasc aplicatia aia laughing si nu, nu cred ca poate vedea pozele tale din telefon, nu are cum!

| AlexDFY a răspuns:

Absolut orice aplicatie, Facebook, Instagram, snapchat, pot vedea toate pozele din telefonul tau, unele pot face poze fara acordul tau pe care doar ei le pot vedea, sau inregistra

| Violleta2022 a răspuns:

Pozele de pe telefonul tau nu ti le poate vedea nimeni!
Daca ai cont pe snapchat, what'app, yahoo, skype, toti ceilalti amici te pot vedea online sau offline, dar pot vedea doar poza avaratului tau, sau orice poza postezi tu si o faci publica.

| Ora de net a răspuns:

Buna Andreea,

Cei de pe Snapchat pot vedea doar ce postezi tu prin aplicatie, nu pozele din propriul tau telefon.