| GOA12 a întrebat:

Bună! Știe cineva de ce Snap mi-a indicat locația greșită? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| GabrieloKg a răspuns:

Locatia ta sau a altcuiva?
Daca nu ai locatia aprinsa, nu o sa ai locatia fixa, desi harta de la snap nu merge fara localizare, decat sa vezi pe unde sunt prietenii tai. Dar locul in care ii vezi, e unde sunt ei de obicei, nu unde sunt in momentul actual, decat daca ei si-au actualizat locatia.
Dar indicarea locatiei poate altera, nu mereu e corecta. Din diferite motive, localizare eronata sau internet slab.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Locatia este ceea a serverului la care esti conectat.

| CristiMareleJucatorDeCesegou a răspuns:

Braconierii vin dupa tine