| GunterAndrei a întrebat:

Bună TPU, cine a pățit să-mi spună cum pot să rezolv problema.în primul rând vreau să spun că turbez de nervi, pe Instagram când vreau să pun o poză pe profil sau insta story nu îmi arată pozele din galerie în oridinea lor normală, cronologică ci îmi sunt toate amestecate..nu mai pot de nervi, cum să rezolv?

3 răspunsuri:
| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

Nu cred că ar trebui sa te enervezi așa doar pentru că nu sunt puse cronologic...nu știu e să zic pentru că nu mi s-a întâmplat.
Încearcă să-l dezinstalez in și după sa îl instalezi iar

| bodeaandrei a răspuns:

Wow... ce probleme au unii... *facepalm*

| Ora de net a răspuns:

Buna, Andrei,

Din cauza conexiunii de internet, exista posibilitatea ca story-urile sa nu se incarce in ordinea in care le-ai postat. Asigura-te ca internetul functioneaza la parametrii normali.