| DirviziuQ a întrebat:

Buna, va rog si sper ca ma ajuta. Sper ca este categoria potrivita.
Trebuie sa schimb adresa de email de pe un site. Am primit mesaj de la acel site pe noua adresa in care imi spune sa accesez URL-ul primit in browser ca sa confirm adresa. Problema e ca banuiesc ca e criptat. In gmail scrie ca mesajul e criptat standard TLS si evectiv nu am niciun link si daca copiez ce am primit de la acel site, google imi da diferite pagini cu ce e url, wikipedia, dar nu am reusit sa gasesc ce trebuie sa fac ca sa imi pot confirma adresa. Cum ar trebui sa procedez?
Multumesc pentru ajutor

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara sa vedem mail ul e complicat sa ne dam cu părerea