| Lorrybwa10 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Am un Samsung galaxy core prime si as vrea sa primesc mesaj cu cine ma suna cand am telefonul inchis. Sunt pe Vodafone, va rog ajutati-ma repede!

4 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu stiu cum e la Vodafone, dar la Orange, e suficient sa ai activata mesageria vocala. Vezi daca ai asa ceva.

| Ora de net a răspuns:

Buna Lory,

Te incurajam sa-ti activezi mesageria vocala. Mai multe informatii poti gasi aici https://m.vodafone.ro/....../index.htm

Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cartela prepay, suni la *100# ramura setari servicii vei activa mesageria vocala. Insa stii ca este enervant cand suni si iti raspunde robotul.