| Lupea_Diana_1986 a întrebat:

Am si eu o problema cu adresa de email. Am primit acum 2 luni niste email uri de la 3 persoane pe care nu le cunosc si nici problemele discutate in mesaje nu imi apartin. Cred ca s-a gresit adresa. E posibil asa ceva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E posibil, dar cel mai posibil e sa fie un spam, chiar provenind de la mai multi "oameni" (boti).

| Ora de net a răspuns:

Buna, Diana,

Exista posibilitatea ca cineva sa fi trimis in mod gresit acele emailuri. Sfatul nostru este sa le stergi pur si simplu din inbox.