| sieupeaici1976 a întrebat:

Când deschid laptopul se aude un zgomot ciudat. Ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca numai cand se deschide poate fi HDD-ul (ca un scartait). Daca este tot timpul poate fi de la cooler. Ar trebui dus la un meserias.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu mai are vaselina la pivoti.

| untu a răspuns:

Ce fel de zgomot? Bazaie, piuie, sau ce? Marca laptopului?

| OldSoul a răspuns:

Inseamna ca nu stii sa explici.
De unde vrei sa stim noi care e problema cat timp tu spui doar ca "se aude ciudat"?
E ca si cum as intreba eu "am o durere, cum scap de ea", ei bine, nu merge asa.
Explica si tu ce fel de sunet e, cand apare, exista alta problema in afara de acel sunet...

| K0sti a răspuns:

Inseamna ca ai deschis laptopul!