| anonim_4396 a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati care e bun si usor de folosit pentru windows 7?

7 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Eu folosesc de 8 ani AVG si sunt multumit de el : http://www.avg.com/ww-en/homepage

| tintareco a răspuns:

Avast.

| doctorandus a răspuns:

Bitdefender Free sau Sophos Home, alege unul singur.

Răspuns utilizator avertizat
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Depinde foarte mult de specificatiile computerului tau, dar ca recomandari ar fi AVG, Bitdefender, Kaspersky. Mai multe informatii poti gasi aici https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-7/

| Zamfira2sweet a răspuns:

Http://www.mocasoft.ro/category/windows/securitate/solutii-antivirus/

in nici un caz unu free, mai sus ai un link cu promotii. alege unul cu licenta gratis pentru 1 an;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand Norton Internet Security, eu il folosesc de aproape 4 ani, si nu a dat rateuri.
Eu am facut tranzactii fara probleme, am facut download-uri, si multe altele.L-am experimentat.
Solicita-l direct de la un operator Telekom...