| Mantor a întrebat:

Cine poate vedea un comentariu in care am fost mentionat pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Robu_Emilia_2000 a răspuns:

In primul rand tu vei vedea pentru ca vei fi cu siguranta anuntat da Facebook si apoispot vedea si altii pe care ii ai in lista de prieteni. Sper ca am inteles bine ceea ce voiam sa zici si ca iti va fi de folos

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Toți cei care vad imaginea.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de setarile contului tau.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Depinde foarte mult unde este postat comentariul si setarile de confidentialitate pe care le are continutul respectiv. Spre exemplu, daca acest comentariu este postat la o poza de pe o pagina publica, acesta poate fi vazut de catre oricine.