| Cimbru_Cosmin-Andrei_2002 a întrebat:

Cum aflu anonimul de pe ask? eventual si ip-ul luibig grin mersi

4 răspunsuri:
| DeeJayNo1 a răspuns:

Nu nu poti

| aCek1ng a răspuns:

Nu ai cum. Anonimatul are si el un rol nu e degeaba acolo.

| Carjoi_Cata_1989 a răspuns:

Si daca ai afla Ip-ul printr-o minune Xmen nu rezolvi absolut nimic deoarece locatia de coordonate gps sunt irelevante.

| Ora de net a răspuns:

Buna Cosmin,

Din pacate, nu poti afla cine posteaza in mod anonim pe Ask.fm. Daca cineva te-a deranjat insa, gasesti mai multe informatii despre setarile de securitate ask.fm aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/viata-ta-online/telefonul-mobil/askfm