| Flocea_Teo_1993 a întrebat:

Cum ii dau block pe youtube unui prieten vechi? Ca ne-am certat si tot imi face hate si vreau sa ii dau block!

Răspuns Câştigător
| alexbit90 a răspuns:

Salut deci este foarte simplu intri pe canalul persoanei care te supara dai click pe despre/ apoi pe acel stegulet si /blocheaza utilizator uite un print :) sa intelegi mai bine http://i.imgur.com/9qB7l0Z.png

Multumesc!

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mergi la profilul persoanei si in coltul din dreapta gasesti un stegulet care are optiunea "Block user".