| LawlietL886 a întrebat:

Cum pot aduce mai multe aprecieri unei pagini de Facebook pe care am făcut-o?

8 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Faci content de calitate si original, apoi le spui prietenilor, care la randul lor le spun altor prieteni, adica iti faci reclama.

| Google342 a răspuns:

Uite aici link care iti da multi fani: https://apps.facebook.com/coolastiqe/afans/?i=468627

| Donsavas a răspuns:

Poti sa iti faci reclama pe 10 lei, vor vedetea peste 1.000 oameni postarile tale. Ai nevoie de codul si parola unui card bancar valid cu cel putin 10 lei in depozit.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Contracost Facebook iti va promova pagina in functie de cati bani dai. Mai poti cumpara like.uri de pe OLX am vazut. Like-uri imaginare date de roboti sau ceva de genul.

| pci27 a răspuns:

Creezi postări și trimiți invitații prietenilor/ cunoscuților de pe Facebook. Celor cărora le place conținutul/ li se pare interesant, îți vor aprecia pagina.

| liliana77any a răspuns:

Vorbesti cu alte pagini sa iti faca recalama si ii poti ruga pe prietenii tai sa te ajute cu un like.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te invitam sa afli mai multe despre marketing-ul online de aici https://atelieruldigital.withgoogle.com/

Răspuns utilizator avertizat