| Alextareeee a întrebat:

Cum pot sa adaug in contul Paypal bani cu un cod paysafecard?
Scuzati daca categoria e gresita

5 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Nu merge paysafe pe paypal

| Alejay a răspuns:

Paypal nu accepta surse neoficiale de fonduri, nu ai cum decat sa faci un interschimb pe internet adica dai in schimb codul paysafe unei persoane care iti transfera suma de bani paypal in contul tau.
Cauta Paysafecard exchange paypal!

| KanezuY a răspuns:

Nu ai cum sa bagi paysafe pe paypal, deoarece nu merge pentru ca sunt platforme diferite.

| Ora de net a răspuns:

Buna Alex,

Paypall accepta alimentarea contului doar din surse sigure - cont bancar, numerar, alt cont paypall, etc.

| Neaga_Seby_1997 a răspuns:

Incearca https://paysafy.ga/

l-am incercat de doua ori. dar au un comision de 2 euro parca asa mi-a luat mie.