| Rares-Mihai_Serban_1995 a întrebat:

De curând aplicația My Vodafone are o tombola, dacă introduci acest cod atat eu cât și tu vom avea parte de o runda in plus
COD:A RZG5AE4J

8 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Eu cred ca sunt niste minciuni

| AlleRamses666 a răspuns:

Poftim si codul meu :
3R69XEGY

| hillfingerr a răspuns:

0C0TC38F

| Đr_Christine_1995 a răspuns:

Codul meu e: C0E1OGEB

Răspuns utilizator avertizat
| Pintilie_Razvan_1994 a răspuns:

Ynfy0vtp cu litere mari

| Robert6465 a răspuns:

Codul meu : EN68SOQS

| Ora de net a răspuns:

Buna, Rares,

Este foarte important sa privesti cu ochi critici informatiile pe care le citesti sau le vezi pe internet, in special cele care tin de concursuri - verifica intotdeauna din mai multe surse o informatie. Poti sa verifici in pe situri oficiale, in magazine sau sa ii intrebi pe parintii tai.