| DoctorWh0 a răspuns:

Nu.
Porcarii de 2 bani. Nu fa ce scrie acolo ca poate te mai trezesti cu surprize.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ce n-ar fi, poate-ți dă premiu o cărticică sau 2 minute gratuite in orice rețea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit si eu de multe ori ca am castigat un Iphone 11 sau mai stiu eu ce.Astea nu sunt adevarate! De multe ori imi scria ca am castigat si bani si telefoane dar niciodată nu le-am primit laughing

| PainTech a răspuns:

Nu.
Daca sunt chestii moca sau care suna prea bine sa fie adevarate... nu sunt adevarate.

| floreadan a răspuns:

Nu, cel mai sigur e fals.